Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львів: виділені кошти на реконструкцію парків

Львів: виділені кошти на реконструкцію парків

За її словами, цього року для дванадцяти парків міста буде виготовлено проектну документацію, щоби наступного року розпочати там ремонтні роботи. Це такі парки як «Боднарівка», «Скнилівський», «Левандівський», «Зубра», «Студентський», «700-річчя», «Снопківський», «Цитадель», «Знесіння», «Кортумова гора», «Майорівка».
 
На облаштування парку імені Павла II виділено 1,1 млн грн, Стрийський – 450 тис. грн.
 
«Роботи з благоустрою у парках уже розпочалися з другої декади липня, – каже чиновниця. – Для цього укладено відповідні договори. Плануємо завершити так звану кампанію чистоти парків аж у грудні. Першочергові роботи – ремонт доріжок, потім – освітлення».
 
Як зазначив в.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Михайло Казимир, буревій, який пронісся Львовом 23 червня цього року, повалив у парках міста усі старі, аварійні дерева. Чимало поламаних дерев і гілок комунальники уже прибрали. У важкодоступних місцях парків такі роботи ще ведуться.
 
«Є чимало аварійних дерев, які необхідно зрізати, – наголосив Казимир. – Однак це викликає у мешканців неоднозначну реакцію. Якщо комунальники зрізають дерева, то мешканці одразу телефонують у міськраду зі скаргами. Нам важко пояснити, що ці дерева аварійні та загрожують безпеці львів’ян. Після буревію деякі дерева впали, а деякі зависли у повітрі».


Комментариев: 0    Просмотров: 118

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus