Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Львівське будівництво до «Євро-2012»: інша сторона медалі

Львівське будівництво до «Євро-2012»: інша сторона медалі

Як йдеться у повідомленні, до секції містобудівної ради додатково залучили представників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Спільно з іншими контролюючим інстанціями та кваліфікованими експертами провідних державних проектних інститутів секція здійснюватиме детальний розгляд проектної документації перед початком виконання робіт.
 
На думку начальника управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілії Онищенко, робота секції сприятиме запобіганню не лише пошкодження архітектурного ансамблю міста, а й попередить загрозу випадків обвалу, несучих конструкцій, завдання збитків мешканцям.
 
Через відсутність необхідних технічних звітів про стан сусідніх будівель і споруд та їх несучих конструкцій у березні 2007 року проведення будівельних робіт на вул. Рутковича, 11 призвело до просідання фундаментів будинку №15, утворення багатьох тріщин на його фасаді та у квартирах, перекіс вікон і дверей. Тріщини також з’явилися і у будинку №104 на вул. Франка. За останньою інформацією, ТзОВ «Будінвест» здійснив укріплювальні роботи у пошкоджених будинках.


Комментариев: 0    Просмотров: 109

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus