Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Мінрегіонбуд пропонує уточнити вартість об’єктів Євро-2012 у Львові з розподілом за окремими об’єктами

Мінрегіонбуд пропонує уточнити вартість об’єктів Євро-2012 у Львові з розподілом за окремими об’єктамиВолодимир Яцуба поінформував, що в червні 2009 року Львівська обласна державна адміністрація затвердила проектну документацію з будівництва Львівського стадіону стадії «Проект» загальною кошторисною вартістю 691,96 млн.грн. на підставі позитивного комплексного висновку Львівської філії ДП «Укрдержбудекспертиза». За словами Міністра, в ході реалізації проекту будівництва виникла необхідність зміни проектних рішень через відхилення від затвердженого проекту у робочих кресленнях (креслення виконувались ТзОВ «ГІПРОМЕЗ» на замовлення генпідрядника ТзОВ «Азовінтекс») в частині об’мно-планувальних, конструктивних та інженерно-технічних рішень, що призвело до значних відхилень від вимог УЄФА та архітектурних рішень споруди.

«Відкоригована за зауваженнями філії ДП «Укрдержбудекспертиза» документація в травні цього року була перезатверджена Львівською обласною державною адміністрацією загальною кошторисною вартістю  875,71 млн. грн. Зазначу, що врахувавши зауваження «Укрдержбудекспертизи» кошторисна вартість будівництва стадіону була зменшена на 14,44 млн. грн.», - прокоментував Володимир Яцуба.  

Кількома місяцями раніше, у лютому 2010 року, за словами Міністра, Львівська ОДА запропонувала у своєму листі Мінекономки (відомство здійснювало підготовку проекту Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за поданням центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій) включити до програми крім фінансування стадіону в сумі 862,13 млн. грн., фінансування проектування, будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури в районі вул.Стрийської – Кільцевої дороги в сумі 311,85 млн. грн.

«Загальні обсяги фінансування будівництва вказаних об’єктів за пропозицією облдержадміністрації склали 1 173,98 млн. грн., з яких кошти державного бюджету 1 091,59 млн. грн. За невідомих мені обставин до Державної цільової програми були включені прогнозні обсяги фінансування на будівництво Львівського стадіону однією сумою 1 649,02 млн. грн. без розшифрування по об’єктах та без узгодження з Мінрегіонбудом», - зазначив Володимир Яцуба.Комментариев: 0    Просмотров: 221

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus