Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow П’ять гектарiв землi — пiд новий автовокзал

П’ять гектарiв землi — пiд новий автовокзал

Думки про те, що Рiвненський автовокзал не вiдповiдає дiючим нормам та надзвичайно перевантажений, мiськi керiвники озвучували давно. Як переконує перший заступник мiського голови Олексiй Хмилецький, вже є розроблений проект забудови Басiвщини — територiї навпроти обласної лiкарнi та зоопарку по лiву сторону траси.
— На першому засiданнi архiтектурної ради хтось запропонував вiддати цю територiю пiд iндивiдуальну житлову забудову, — пригадує заступник мiського голови з економiчних питань Сергiй Васильчук. — Але хiба ж то буде гарно, якщо гостi зi столицi бачитимуть лише 70 чи 100 височенних парканiв? Тому ще Вiктор Анатолiйович просив не робити чергових “царських сiл”, а радив розмiстити там виставковi центри, автосалони, заклади дозвiлля. Новий же автовокзал вiн бачив на в’їздi в мiсто, поряд iз зоопарком. Саме там i запланованi 5 гектарiв землi для нового автовокзалу.
За словами Олексiя Хмилецького, план забудови цього району передбачає спорудження торгово-кемпiнгового ряду, за ним розмiстяться 3–5-поверховi будинки, якi з’єднають цю територiю з Бармаками.
— Ми шукаємо iнвестора на будiвництво автовокзалу, — зазначив перший заступник. — Думаю, його спорудження — не така вже й далека перспектива.
Що ж стосується нинi дiючого автовокзалу, то його закриття у плани мiської влади не входить.
— Хто сказав, що у Рiвному має бути один автовокзал? — дивується Олексiй Хмилецький. — Де у нас розмiщуються маршрутки? Бiля готелю “Турист”. От нам би забезпечити ще два-три мiнiмiзованих автовокзали на в’їздах у мiсто — зi Здолбунова, зi Львова, з Костополя i з Луцька. А мiський транспорт уже перевозив би гостя, який приїхав у Рiвне, далi по мiсту. Це було б нормально. Так ми змогли б розвантажити центральну частину мiста й поберегти дороги.


Комментариев: 0    Просмотров: 172

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus