Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Представники трьох комісій Дніпропетровської міської ради перевіряли законність будівництва на території парку ім. Володі Дубініна

Представники трьох комісій Дніпропетровської міської ради перевіряли законність будівництва на території парку ім. Володі Дубініна

За інформацією Інни Рудкевич, за дорученням міського голови, голови трьох постійних комісій міської ради (з питань законності, правопорядку та оборонної роботи, з питань архітектури та містобудування та з питань земельних відносин і охорони навколишнього середовища) провели виїзне засідання у парку ім. Володі Дубиніна, розглянувши конфліктну ситуацію, яка склалася між мешканцями прилеглих до парку територій та фірмою, яка веде забудову частини території парку.

За словами доповідача, наразі будівництво на території парку призупинено, однак для остаточного розв’язання конфлікту депутати мають «продовжити роботу із судовими органами».

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», 21 вересня 2005 року біля стін Дніпропетровської міської ради, де тривала 30-та сесія міськради 4-го скликання, пройшов пікет громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська» проти незаконного будівництва 22-ох об’єктів на прибудинкових територіях і в паркових зонах Дніпропетровська, зокрема — у парку ім. Володі Дубініна, на території Жовтневого і Кіровського районів.

Згідно з рішенням Дніпропетровської міської ради від 21 вересня, статусу парків та зон відпочинку місцевого значення набули понад 10 територій у Дніпропетровську, серед яких і парк ім. Володі Дубініна.


Комментариев: 0    Просмотров: 172

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus