Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Реконструкція вінницьких «хрущовок» швидко закінчилася

Реконструкція вінницьких «хрущовок» швидко закінчилася

Ще наприкінці минулого року три п’ятиповерхових «хрущовки», розташованих на Хмельницькому шосе потрапили до державної програми повної реконструкції. Але на цьому їх фарт закінчився, фінансування з державної казни не пішло в обіцяних обсягах, пише 20 хвилин. 
 
В результаті грошей не вистачило навіть на те, щоб закінчити ремонт покрівлі. Аби люди не залишилися без даху над головою, весною міська рада приймає рішення про виділення 940 тисяч на закінчення розпочатих робіт. Цього вистачить на відновлення покрівлі та заміну електричної проводки. Решта запланованих спочатку робіт, за словами начальника головного управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Василя Броварника, в цьому році призупинені і навряд чи будуть виконані. Коштів з Держбюджету так і не надходило.
 
Нагадаємо, Вінниця потрапила до пілотної програми реконструкції старого житлового фонду. В її ході мали бути оновленні близько 150-200 «хрущовок» у трьох кварталах: мікрорайоні Вишенька, районі вулиці Київської та Центрі. Планувалось, що старе житло „зодягнуть у металеву конструкцію, потім зведуть нові стіни й наростять додаткові кілька поверхів. Жителям же на цей час обіцяли відселення або ж облаштування безпечних проходів.
 
До речі, у Києві відповідний проект, схоже, буде реалізований. Але до виконання робіт столична влада обіцяє залучити приватних інвесторів.


Комментариев: 0    Просмотров: 190

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus