Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Соцiальне житло

Соцiальне житло

На рiвнi мiста ми будемо вирiшувати питання про рiзнi форми будiвництва: не лише комерцiйне, а й соцiальне. Що таке соцiальне будiвництво? – Соцiальне будiвництво – це рiзнi форми кредитування або вiдновлення традицiй кооперативного будiвництва, коли спiлка забудовникiв обирає собi будiвельникiв, якi вестимуть роботи. Окрiм того, можна видавати земельнi дiлянки без попередньої оплати за цю дiлянку, що в подальшому може дозволити знизити цiну на житло.

Маємо чiтко передбачити територiї для будiвництва та пiдняти питання про вартiсть iнфраструктури. У цiнi квартири дуже сильним чинником є вартiсть iнженерних комунiкацiй, якi лягають на кишеню власника квартири.

Згiдно з державними будiвельними нормами, на вiдрахування iнфраструктури мiста повинно йти 25 вiдсоткiв. У цi вiдсотки входять вартiсть iнженерних комунiкацiй, вартiсть соцiальної iнфраструктури тощо. Важливо зараз зробити реструктуризацiю i визначити чи буде оплачувати iнженернi iнфраструктури власник квартири i чи вiн буде платити за землю.

Аби встановити чiтку вартiсть соцiального житла, треба розробити закон про iнвестування. Аби не видавалась земельна дiлянка, просто необхiдно пропонувати iнвестицiйний проект, щоби забудiвельник отримував готовий проект iз погодженими зовнiшнiми комунiкацiями. Щоби вiн знав, що має будувати, а не тратити час на дозволи. На рiвнi законодавства треба вирiшити питання початку будiвництва».


Комментариев: 0    Просмотров: 379

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua