Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Цiни на житло шокують хмiльничан

Цiни на житло шокують хмiльничан

У двадцятирiчному довгобудi на вулицi Столярчука продаж квартир вiдбудеться на комерцiйнiй основi Статки заробiтчан, запопадливiсть евреїв-емiгрантiв, скуповування квартир для курортного бiзнесу, вiдсутнiсть житлового будiвництва - такi версiї стрiмкого зростання цiн на житло...

Ще рiк тому класичне квартирне питання не стояло так гостро. Сьогоднi воно здивувало б не лише Булгакова, але й усiх його дивних героїв.
- Цiни на житло зросли, - розповiдає Iнна Адамчук, директор хмiльницької юридично-консалтингової фiрми Юрiнвест. - Минулого року однокiмнатну квартиру можна було придбати за дев`ять-дванадцять тисяч доларiв, сьогоднiшня цiна - п`ятнадцять. Двокiмнатна квартира, - додає Iнна Адамчук, - зараз коштує 22 тисячi проти 14-15 минулого року. За трикiмнатну просять вiд 27 тисяч доларiв до 32, а торiк правили 18 тисяч умовних одиниць. Цiна чотирикiмнатної зросла майже удвiчi та складає 35-40 тисяч, того року коштувала 20.
Пояснюють зростання цiн по-рiзному. Багато пропозицiй до рiелторiв надходить вiд мiсцевих мешканцiв-заробiтчан, якi повертаються iз-за кордону. Крiм того, у багатьох новопридбаних квартирах нiхто не живе. Кажуть, їх купують через посередникiв євреї, що колись виїхали з мiста, а тепер, злякавшись вiйськових дiй на Сходi, повертаються до обiтованої землi у Хмiльник. Крiм того, багато бiзнесменiв пройнялися вiрою у свiтле майбутнє мiста та чекають статусу державного курорту. Тож тихцем i скуповують нерухомiсть для майбутнього курортного бiзнесу. I якщо вищезгаданi версiї неофiцiйнi, то фактом упевнено можна назвати вiдсутнiсть житлового будiвництва. П`ятнадцять рокiв як воно завмерло. Щоправда, минулого року з`явилися деякi зрушення. На вулицi Ворошилова за рахунок державних коштiв завершили будiвництво чотириповерхового будинку. Його у 1991 роцi почала зводити текстильна фабрика, але через її реорганiзацiю будова затихла. Заселили будинок пiльговики - звiльненi у запас вiйськовослужбовцi, учасники та iнвалiди миротворчих мiсiй. Того року вiдновлено будiвництво 20-рiчного довгобуду на вулицi Столярчука. Його викупило з фонду Держмайна хмiльницьке пiдприємство АПНВП Вiзит. Житло люди зможуть придбати на комерцiйнiй основi. Однак на 124 квартири подано у два рази бiльше заяв.
Врiзка серед тексту: Однокiмнатна квартира коштує 15 тисяч доларiв, двокiмнатна - 22, трикiмнатна - вiд 27, за чотирикiмнатну правлять 40 тисяч умовних одиниць. Десять рокiв тому на вулицi Столярчука продавали однокiмнатне помешкання за 700 доларiв
Олена СМИРНОВА


Що ви думаєте про цiни на житло?
Вiктор Михайлович, пенсiонер:
- Нiчого не думаю - то для мене нереально. Переживаю, як менi зимувати. Адже за триста гривень пенсiї iндивiдуальне опалення провести не зможу. Зараз усi сусiди його роблять. Тож мене можуть вiдрiзати вiд мережi.

Марiя Дмитрiвна, хмiльничанка:
- Цiни страшнi. Але й попит на житло величезний. У мене родичi купували квартиру. Уже майже домовились. А через кiлька днiв цю квартиру купили iншi люди за бiльшi грошi.

Микола, студент:
- Живу з батьками у приватному будинку. Цiни на квартири дуже високi. Та й навiщо платити п`ятнадцять тисяч доларiв за одну кiмнату, коли є можливiсть жити у будинку iз трьох кiмнат?

http://www.ria.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 236

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua