Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Вінницьку “пізанську вежу” ремонтують

Вінницьку “пізанську вежу” ремонтують

У Вінниці є власна “пізанська вежа”. На відміну від італійського оригіналу, дзвіниці католицького собору Campo dei Miracoli (поле чудес), вінницька є житловим будинком. І якби не втрутились будівельники, це “чудо архітектури” могла чекати не краща доля. Адже, за песимістичним сценарієм, будинок через кілька років міг просто розсипатися...
 
Дев’ятиповерховий будинок по вулиці Литвиненко,31, стоїть із нахилом приблизно у 20 сантиметрів. За словами будівельників, які зараз займаються укріпленням фундаменту багатоповерхівки, нахил утворився після того, як до будинку добудували приставку, яка отримала адресу Литвиненко 31,а. Після цього споруда і нахилилася, а її мешканці не один рік писали листи у Вінницьку міську раду з проханням щось зробити. І от – дочекалися. В цьому році у міському бюджеті передбачили кошти для ремонту житлової багатоповерхівки.
 
Про початок суттєвих робіт 20 хвилин повідомили жителі будинку. За словами Олександра, який зателефонував на гарячу лінію газети, початими роботами він задоволений. А от чоловік, який побажав залишитися невідомим, вважає, що це просто викинуті на вітер гроші, мовляв, ніщо б з будинком не сталось, простояв досить довго і ще простояв би…
 
Загалом, ремонтні роботи розпочалися ще весною, але лише днями до будинку підтягнули спеціальну техніку для укріплення фундаменту. До цього працівники фірми-підрядника займались ремонтними роботами у підвалі будинку, провели заміну труб, розвалили непотрібні перестінки тощо. Загалом з усіма роботами планують впоратися до грудня.
 
- Раніше – навряд чи встигнемо, - каже виконроб фірми “Сфера” (вона виконує ремонтні роботи) Олександр Єрьомін (56). – Тільки кияни, які приїхали 12 серпня, будуть працювати десь три або три з половиною місяці. Тут потрібно свердлити отвори для паль, а їх треба десь більше 300. Це необхідно для укріплення фундаменту: ставиться основна труба і заливається цементом, це усе потрібно  забетонувати. Словом, – роботи багато.
 
За словами виконроба, після того, як зроблять укріплюючі роботи, нахил не ліквідується, зате будинок може прослужити ще близько 50 років.
 
- Якщо ж цього не буде зроблено, – через кілька років він може просто розвалитися, - додає він.
 
Вартість таких робіт оцінюється в приблизно півтора мільйона гривень. А загалом на цей будинок, за словами начальника головного управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Ігоря Корольчука, передбачено близько 2,2 мільйонів гривень. - Це єдиний в місті будинок, який має такий нахил, - каже він.


Комментариев: 0    Просмотров: 212

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus