Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow В Миколаєвi неподалiк складiв боєприпасiв розпочали будiвництво житлового масиву.

В Миколаєвi неподалiк складiв боєприпасiв розпочали будiвництво житлового масиву.

Донедавна вся берегова смуга, вiддана пiд забудову, належала аеромобiльнiй частинi. Вiдповiдно до наказу Кабмiну щодо землекористування, територiю роздiлили мiж вiйськовими й Миколаївською мiськрадою. Мiсту вiдiйшли землi бiля рiчки. Там i почали зводити котеджi. Вояки б‘ють на сполох: забудова - усього за 140 метрiв вiд складiв з боєприпасами.

Володимир Хорунжий, командир вiйськової частини:
Побудова цих котеджiв в безпосереднiй близькостi вiд даних об‘єктiв несе явну загрозу для життя i здоров‘я людей, що там будуть проживати в разi екстремальної ситуацiї. А також несе загрозу для самих вiйськових.

Вiйськовi впевненi: будiвництво незаконне. Навiть якщо б там не було складiв, зводити споруди менше як за 100 метрiв вiд води - заборонено. Тим часом, екологи не згоднi з вiйськовими. Мовляв, довкiллю будiвництво не загрожує.

Євген Седлецький, начальник обласного управлiння екологiї та природних ресурсiв:
Там зовсiм iншi якiсь амбiцiї iснують. Але якщо говорити суто по справi, то там питань природоохоронних нема. А довiльнi тлумачення законодавчих документiв дозволенi тiльки тим, хто цi закони видає.

У мiськiй владi занепокоєння вiйськових вважають передчасним. I обiцяють «другої Новобогданiвки» не допустити. На сесiї мiськради вже збираються порушити питання про перенесення складiв з боєприпасами в iнше мiсце. А конфлiкт навколо будiвництва мерiя вважає суто популiстським.

Юрiй Гранатуров, перший заступник мiського голови:
Там комплексна забудова за програмою розв’язання житлових проблем мешканцiв мiста. До того, як буде вирiшене питання про розмiщення боєприпасiв, нiхто там жити не буде. Все буде вирiшено законодавчо й згiдно з вимогами безпеки.

Вiйськовi кажуть: про можливiсть перенесення склАдiв у Мiноборони навiть не здогадуються. Й на їхнє звернення звiдти вже вiдрядили спецiальну комiсiю аби розiбратися у вiйськово-будiвельному конфлiктi.


Комментариев: 0    Просмотров: 176

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus