Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Володимир Яцуба відвідав Рівненщину з робочим візитом

Володимир Яцуба відвідав Рівненщину з робочим візитомУ ході візиту посадовці відкрили фізіотерапевтичний корпус комунального закладу «Обласний госпіталь для інвалідів війни»,  ознайомились з умовами  перебування  та лікування ветеранів.

Також делегація ознайомилась із ходом реалізації третього проекту «Ремонт автомобільної дороги Київ-Чоп», після чого Президент України Віктор Янукович прийняв в експлуатацію ділянку автодороги (км 260 – км 322). Як повідомив під час урочистої церемонії Президент, в цілому в Україні в поточному році в експлуатацію буде здано понад 700 км доріг після реконструкції.

Коментуючи стан справ у будівельному комплексі Рівненської області, Володимир Яцуба відзначив, що в регіоні спостерігаються тенденції щодо покращення інвестиційної діяльності. Так, у І півріччі 2010 року в регіоні освоєно на 7,0 % капітальних вкладень більше порівняно з І півріччям минулого року. У той же час, за підсумками січня-вересня 2010 року обсяги будівельних робіт, виконаних підприємствами Рівненської області, зменшились проти аналогічного періоду 2009 року.

Міністр повідомив, що за показником будівельної активності (обсяг будівельних робіт у розрахунку на 1 особу наявного населення) у січні-вересні 2010 року Рівненська область посіла 9 місце серед 27 регіонів України. «Основною причиною припинення будівництва, як і в інших регіонах України, є відсутність фінансування. Водночас, за підсумками січня-червня 2010 року в Рівненській області введено в експлуатацію житла в 4,3 рази більше аналогічного періоду 2009 року. За інформацією Рівненської облдержадміністрації, у області на цей час нараховується 20 об’єктів незавершеного житлового будівництва зі ступенем будівельної готовності понад 70 %. Я думаю, нам разом з місцевою владою потрібно зосередитись на залученні коштів та пошуку можливостей для добудови цих об’єктів» – зауважив очільник Мінрегіонбуду.


Комментариев: 0    Просмотров: 179

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus