Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow З приходом Джарти в Криму так і не припинилась незаконна забудова

З приходом Джарти в Криму так і не припинилась незаконна забудова

З приходом Джарти в Криму так і не припинилась незаконна забудова

Незважаючи на прихід нової влади в країні та АР Крим, яка обіцяла рішуче навести порядок у земельній сфері, особливо в прибережній зоні, на узбережжі Криму так нічого і не змінилося.

Здавалося б, після набрання чинності змінами до Водного й Земельного кодексів будь-яка перешкода до морського берега має бути усунена разом із незаконно побудованими "зручностями" для обраних, пише DT.UA.

Однак реальність підтвердила найгірші очікування: цей закон застосовується не просто вибірково - з його допомогою можна узаконити неправедно раніше відведені й забудовані ділянки у пляжній зоні.

Такого початку курортного сезону Крим ще не знав. Минулого вівторка власник елінгів, побудованих на морському березі в Алупці, поруч із пляжем "Лягушка", взяв у полон на своєму новобуді дев'ять членів комісії, яка прийшла перевірити законність чергової забудови, - прямо на буні.

У полоні опинилися троє співробітників Азово-Чорноморської екологічної інспекції, депутат Алупкінської міськради, віце-мер Алупки і громадські працівники. Вони пробули на сонці 3,5 години.

Наступного дня Ялтинський міськ відділ МВС виніс постанову про порушення кримінальної справи щодо власника елінгів за ст. 146 КК України - незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

Господаря новобудов і фігуранта кримінальної справи, яким виявився Володимир Левицький, співзасновник і керівник Старобільського винно-горілчаного заводу (Луганська область), затримувати при цьому не стали.

Дійство, про яке йдеться, відбувалося саме на території елінгів товариства риболовів-любителів "Чайка", побудованих на землях санаторію, внаслідок чого хворі на кістковий туберкульоз діти втратили невеликий, але свій пляж.

Поруч зі "старими" елінгами - зовсім свіжий котлован і зрізаний схил в оливковому гаю санаторію.

Як стверджує місцева спільнота, будівництво веде цікава родина - всі судді.

Тато - одного з вищих спеціалізованих судів, мама - одного з апеляційних у столиці, а син - одного з адміністративних у Криму.

Прізвище іншого - ялтинського служителя Феміди - журналістам назвав і сам Володимир Левицький: вони сусіди по елінгу.

На іншому краю узбережжя Алупки минулого тижня теж вирували серйозні пристрасті.

У місто навідався міністр курортів і туризму віце-прем'єр АРК Георгій Псарьов.

Місцеві активісти провели його до парканів, які перегороджують шлях на пляж, показали незаконне будівництво за 30 метрів від води, разом подолали калюжі на розбитій вантажівками дорозі  (найбільша - поруч із гарним парканом дачі екс-заступник голови СБУ Сацюка) і показали визначну пам'ятку.

Її останніми роками телевізійники не рідше, ніж Воронцовський палац, показують.

Це круті довгі сходи - єдиний шлях, яким прості смертні можуть потрапити на єдиний у цьому районі безплатний пляж.

Віце-прем'єра і чиновників мерії настійно просили спробувати спуститися по цих сходах до моря, але вони навідріз відмовилися. Тільки напередодні на цих сходах травмувалася відпочивальниця з Києва.

Як повідомив Кирило Копитчук, лікар Алупкінської лікарні, напередодні близько 30 місцевих активістів з вечора й до третьої години ранку утримували оборону в пляжній зоні - не пропускали машини з бетоном на прибережне будівництво.

Те саме, про незаконність якого говорять у прокуратурі і яке місцеві жителі пов'язують із господарем кількох будівельних компаній Олегом Геншафтом.

Між водіями КАМазів і активістами виник конфлікт: одна з машин, прориваючись, зачепила учасників.

Алупкінці викликали міліцію, але місцева не приїхала, довелося телефонувати і в Сімферополь, і в Київ.

Через кілька годин правоохоронці таки прибули і склали протокол. Активісти налаштовані рішуче, каже Копитчук, тому, якщо будівництво в прибережній зоні не припиниться, а входу на пляжі не відкриють, будуть акції протесту з перекриттям шляхів і траси.


Комментариев: 0    Просмотров: 640

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus