Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Житло є. Жильцiв не вистачає

Житло є. Жильцiв не вистачає

Будинок, до якого пiдвели свiтло, воду та газ, має сучасне компонування: квартири хоч i знаходяться на одному рiвнi, але свiтлi й великi (3 кiмнатнi - площею 120 метрiв квадратних). Подiя радiсна - громадянам привселюдно видавали ордери, будiвельникiв нагороджували грамотами, а продавцi мiських будiвельних магазинiв розгорнули пiд новобудовою торгiвлю будматерiалами.

Продавцi знають, що без їхнiх сухих будiвельних сумiшей у цьому будинку не обiйтися - квартири зданi без оздоблювальних робiт, без сантехнiки. Є лише батареї, стеклопластиковi вiкна, металевi дверi, електричнi розетки та лiчильники.
Таким способом будiвельникам вдалося здешевити вартiсть будiвництва. В новобудовi квадратний метр коштує вiд 3 тисячi 500 гривень. Але це для тих, хто уклав кредитну угоду два роки тому. - Нам доведеться виплачувати за нову квартиру по 2 тисячi 500 гривень щомiсяця протягом десяти рокiв. Коли ми оформляли кредит, (для того, щоб сплатити перший внесок подружжю довелося продати двокiмнатну квартиру) то йшлося про 3 тисячi 500 гривень за квадратний метр. Та думаю, що нам доведеться ще вкласти не менше нiж по 600 гривень на кожен метр площi, - розповiдає кореспонденту Новин Полтавщини один зi щасливих власникiв нової трикiмнатної квартири. Чоловiк вже знає, де купуватиме будiвельнi матерiали. Для такого замовить машину та поїде до будiвельного супермаркету...До цiєї весни все було iнакше. Були випадки надання квартир без першого внеску, а кредит оформлювався на термiн до 30 рокiв. Але Нацбанк зробив вимоги до кредитування бiльш жорсткими. Тепер все вирiшується в iндивiдуальному порядку, - висловлює свою точку зору представник АКБ Кредитпром. Вважається, що комерцiйний банк вклав кошти успiшно - з 109 квартир вже продано 75. Останнє про сам район, де здано будинок. Зупинка транспорту вул. Радянської Армiї - далеко не центр мiста. Район вiдносно новий - новобудова. За два роки в кварталi має постати комплекс школа - дитячий садок. Тож родинi, яка отримала в цьому будинку трикiмнатну квартиру дещо пощастить - у них двоє малих дiтей. Дещо гiрше буде коли дiти пiдростуть i пiдуть до старшої школи... Наступним Кременчуцька фiлiя Кредитпрому обiцяє ввести в експлуатацiю будинок в центральнiй частинi мiста. Якою буде вартiсть квадатного метра житла в цьому випадку, поки що невiдомо.


Комментариев: 0    Просмотров: 178

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus