Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Що радять економісти в умовах швидкого падіння гривні. ВІДЕО

Що радять економісти в умовах швидкого падіння гривні. ВІДЕО

Що радять економісти в умовах швидкого падіння гривні. ВІДЕО

Що треба робити в умовах швидкого падіння курсу гривні? Необхідно купувати товари, які ще не виросли в ціні, так радять експерти. І якщо ж долар і далі ростиме, то ціни також зростуть, причому не тільки на імпортні товари, а і на вітчизняні.

Одна із головних причин подорожчання іноземної валюти - спекулятивний попит, нестабільність та спад в економіці. То як же українцям не зубожіти та «пролетіти» з гривнею?
На ці та інші питання відповідає кандидат економічних наук та в.о. декана факультету банківського бізнесу ТНЕУ Богдан Адамик.

По його словам, найкраще було б третину заощаджень зберігати в гривнях, третю частину в долларах і ще одну третину в євро. А хто має гривневий депозит, тому економіст радить не знімати його. Адже відсотки за договором швидше за все зможуть покрити таке «падіння».

Також експерт радить витратити заощадження на ті товари, які ви давно хотіли купити і вони ще не подорожчали.

«Можливо у людей є відкладений попит на певні товари, які би вони хотіли купити, наприклад, весною чи, наприклад,  влітку. Дуже велика кількість цих товарів ще не переоцінена. Їх певна кількість є в супермаркетах чи в торгових мережах (наприклад, меблі, будівельні матеріали). Тому буде краще пройтись по крамницях, подумати і купити товари, які ще не переоцінені, які, наприклад, ще продаються по курсу 8,2. Тільки так реально можна виграти та зекономити», - радить Адамик.

Також він зазначив, що великою помилкою є спроби обміняти кровно зароблені гривні на долари в той час, коли курс впевнено наближається до 9 грн. Тому фахівець радить зачекати, доки курс гривні буде стабільним.

Адамик також не виключає, що долар може наблизитись до відмітки 10 грн. за долар. По його словам, якщо не буде впливу зі сторони НБУ, то хід подій буде саме таким.

 

 

Автор: по материалам

Источник: tv4.te.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 1240

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus