Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow За рік на первинному ринку нерухомості відбулося нечуване зростання продажів

За рік на первинному ринку нерухомості відбулося нечуване зростання продажів

За рік на первинному ринку нерухомості відбулося нечуване зростання продажів

За підсумками 11 місяців 2018 року на ринку первинного житла в Україні, зокрема у Києві, спостерігалось значне зростання продажів.

За словами аналітиків, у 2018 році на первинному ринку нерухомості не виправдалися песимістичні прогнози і сценарії – цифри говорять про стабільність ситуації у цій сфері.

Так, за даними компанії InCo home, яка називає себе однією з провідних інвестиційних компаній в галузі будівництва та нерухомості в Україні, головною змінною на ринку нерухомості Києва за підсумками 2018 року залишається курс долара.

Через зростання обсягів пропозицій і падіння попиту конкуренція стала жорсткішою, що, хоч і несуттєво, та все ж позначилось на цінах на квадратні метри у позитивну для покупців сторону.

За підсумками січня-листопада 2018 року продажі первинного житла у Києві у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли на відчутних 25%.

Аналітики констатують, що за динамікою цін на житло з початку 2018 року у гривневому еквіваленті вартість квадратного метра має позитивну тенденцію зростання при стабільному рівні в доларовому еквіваленті.

За даними компанії, у січні-листопаді 2018 року було реалізовано понад 86 тисяч метрів квадратних первинного житла, при цьому найрезультативнішим за рівнем продажів став жовтень – тоді було продано понад 11 тисяч квадратів нерухомості.

"Піковими були січень, серпень і жовтень. У 2018 році понад 60 тисяч метрів квадратних було продано за 100-відсотковою передоплатою. Розтермінування від забудовника у структурі продажів зайняло приблизно 45% від загальної кількості угод, торік це показник був на рівні 41%", – зазначають інвестори.

Говорячи про середню ціну за метр квадратний на первинному ринку в Києві, то на прикладі інвестиційного проекту можна простежити, як ціна за квадратний метр від 15900 гривень з наближенням готовності об’єкта поетапно зросла до 17400 гривень за квадратний метр.

Щодо нерухомості бізнес класу, то тут ціна впродовж року не змінювалась і збереглась на рівні 28200 гривень за квадрат.

Источник: 24tv.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 4829

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus